***RebeldeGirl***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***RebeldeGirl***

RebeldeinSerbia
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 MOZDA I 4. SEZONA SERIJE

Ići dole 
AutorPoruka
jelena.s
Admin
jelena.s


Broj poruka : 75
Datum upisa : 18.07.2008

MOZDA I 4. SEZONA SERIJE Empty
PočaljiNaslov: MOZDA I 4. SEZONA SERIJE   MOZDA I 4. SEZONA SERIJE Icon_minitimePon Avg 18, 2008 10:50 pm

JEDNA SUPER VEST ZA FANOVE SERIJE REBELDE(nije 100% tacno)!

Prema jednom meksickom casopisu,producent Pedro Damian,mozda ce ponovno odvesti RBD na male ekrane sa drugim delom telenovele Rebelde.Sve to,da bi se ugodilo odanoj publici benda kojoj nedostaje da vidi svoje omiljene glumce u skoli Elite way.

Kazu da je meksicki kanal Televisa spreman izdvojiti veliku sumu novca da bi glumci prihvatili da ponovno glume u seriji,koja ce sigurno biti pravi hit.

Projekat je predviden da izade sa papira sredinom 2009 kad pjevaci zavrse sa svojom turnejom i novim CD-om koji ce izdati iduce godine.

"Televisa znam da nova sezona Rebeldea garantuje prodaju ove telenovele u vise od 40 drzava", komentarise izvor

Izwor:http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=10086392


Da li je tacno ili nije to neznam. Ali ja mislim da jeste jer je na kraju serije pisalo FIN? Mada ne mora da znaci.
Nazad na vrh Ići dole
 
MOZDA I 4. SEZONA SERIJE
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Slike zadnje epizode serije Rebelde

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
***RebeldeGirl*** :: RBD i REBELDE :: RBD-
Skoči na: